Košík
Celkem:0 Kč
Kusů: 0 ks

Sovička pro VĚRU ČÁSLAVSKOU
Sovička aneb jak oživit „starý šatník“
Sovička jako dárek pro přítelkyni
SOVY Swarovski
Lahůdka pro sběratele
Vánoční Sovička

 

Sovička pro VĚRU ČÁSLAVSKOU 

Sedminásobná olympijská vítězka, čtyřnásobná mistryně světa a jedenáctinásobná mistryně Evropy, jedna z nejoblíbenějších gymnastek světa, která drží 40 let rekord v počtu zlatých medailí a byla oceněna jako nejoblíbenější žena planety, dokonce před slavnou JACKIE K. – paní Věra Čáslavská - se u příležitosti konání Mistrovství České republiky ve sportovní gymnastice 2010 setkala i se zástupci Sovího ráje a přijala elegantní zlatou sovičku, která jí udělala velkou radost.

Váš Soví ráj  

zpět

 

Sovička aneb jak oživit „starý šatník“

Taky často zažíváte pocit, že Vaše oblečení je tak fádní a nezajímavé, že „rozhodně nemáte co na sebe“? Přitom dobře víte, že máte plnou skříň krásného, téměř nového oblečení. Já osobně, když jsi koupím novou věc, mám na velmi malou chvíli pocit, že právě v téhle věci budu krásnější, zajímavější, (a to je) je to velmi příjemný pocit. Ale bohužel pomíjivý. A tak mám období, kdy procházím obchody a ve slevách nakupuji zaručeně výhodné oblečení, které VÁŽNĚ nutně potřebuji a období, kdy vím, že to je (omlouvám se za upřímnost) naprostá hloupost.

Nelákalo Vás někdy, mít možnost oživit Vaše stávající pěkné oblečení něčím novým, co ho pomůže posunout o level výš, ale nenutí Vás zcela vyplenit peněženku? Nabídka na fler.cz je veliká, na mě až příliš, neumím si z ní vybrat. V obchodech mě nic nezaujalo, nemám tolik času na hledání toho správného doplňku. Pak jsem narazila na svou známou - milou, mladou ženu, která celou dobu, co jí znám, dělá věci, protože v ně opravdu věří. Mirka Najmanová a její kamarádka Iva Moučková také měly pocit, že ženám něco chybí a začaly vyrábět krásné, opravdu originální šperky sov, které můžete použít jako brož na kabát, přívěšek na klíče nebo třeba jako náhrdelník na krk. Na stránkách Sovího ráje najdete velký výběr doplňků a co mi přijde jako super přidaná hodnota – můžete si nechat vyrobit sovu přesně podle Vaší představy. Máte ráda červenou? Kamínky nebo třeba saténové mašle? Potřebujete brož na oživení strohého pracovního kostýmku nebo originální perly k večerním šatům? Stačí si udělat hrubou představu a tu probrat s autorkami soviček. Ta Vaše sova bude stoprocentně jedinečná a od srdce.

zpět

 

Sovička jako dárek pro přítelkyni

Sovička ze Sovího ráje je originální šperk, který si vaše přítelkyně může připnout na kabelku, na šál nebo třeba na batůžek. Je to milá pozornost, kterou ženy a dívky jistě ocení. Osobním dárkem jí navíc dáváte najevo, jak je pro Vás důležitá a jak občasné kávičky a večery u vína dělají Váš život zábavnější a šťastnější. Jistě docení i fakt, že některé šperky jsou zdobeny originálními kamínky Swarovski a Preciosa.

Pokud si nevyberete ze stávající nabídky na www.soviraj.cz, můžete jí nechat vyrobit její originální sovu, stačí jen popsat Vaše přání do formuláře „Chci sovu na přání. Nebo se třeba můžete domluvit s autorkami sov na dárkovém certifikátu a nechat Vaši kamarádku, aby si sovu vytvořila sama, přesně podle svých představ. Soví kamarádku si hodně žen natolik zamilovalo, že si jimi vyzdobily módní doplňky, své formální pracovní oblečení nebo mají malou domácí sbírku. Stačí objednat a Vaše originální sova hned putuje poštou k vám!

zpět

 

SOVY Swarovski

Šperky Swarovski zná snad každý. Jsou originální a stylové. Dnes už prakticky neexistuje klenotník, který by s komponenty Swarowski nepracoval. Na internetových stránkách Soví ráj najdete ručně vyráběné, originální šperky sov, které jsou zdobené krystaly Swarovski.

Pokud jste sběratelkou šperků Swarovski, jistě oceníte originální a velmi pečlivou práci autorek sov. Každá sova má vlastní jméno, „charakter“ - autorka při její realizaci měla určitou představu o její podobě a pocitu, který bude vyvolávat. Jsou zdobené krystaly Swarovski a kamínky Preciosa. Dají se použít jako módní doplněk dle Vaší fantazie a kreativity.

Vybere si vlastní sovičku v e-shopu nebo si s pomocí našich autorek vytvořte svůj originální, jedinečný šperk. 

zpět

 

Lahůdka pro sběratele

Sovy jsou nádherní ptáci. Už jen svým pohledem vás přesvědčí o své výjimečné inteligenci a moudrosti. Není proto divu, že se staly sovy a sovičky předmětem vypodobnění v tolika sběratelských předmětech.

Na stánkách Soví ráj najdete naší galerii sov a e-shop. Nabízíme ručně vyráběné a originální šperky pro sběratele a milovníky sov. Za zmínku dozajista stojí i způsob, jakým jsou sovičky vyráběné. Každá sovička je ručně vyráběna a do detailu precizně propracována. Šperky jsou zdobené krystaly Swarovski a kamínky Preciosa, což je činí atraktivnější pro sběratele a milovníky módních doplňků.

Originální sova obzvláštní Vaší již okoukanou kabelku nebo šálu a povýší Vás outfit na vyšší úroveň.

zpět

 

Vánoční Sovička

Určitě jako každý rok přemýšlíte nad originálním dárkem pro své blízké. Něco, čím jim dáte najevo, jak moc Vám na nich záleží a jak je máte rádi. Máme pro Vás originální nápad na osobní dárek. Jedinečný, ručně vyrobený šperk, který oživí stávající šatník obdarovaných. Věříme, že je určitě stoprocentně překvapí.

Pokud si nevyberete v našem e-shopu, máte možnost si vytvořit vlastní, zcela jedinečnou sovu, podle vlastní představy. Vaše sova může být brož, náhrdelník nebo přívěšek na mobil. Určete si barvu, vlastní design, použité doplňky či velikost, kterou sami preferujete a domluvte se s našimi autorkami na stránkách Sovího ráje. Pokud si netroufáte vybrat šperk pro Vaše blízké sami, nevadí. Můžete se s námi domluvit a darovat jim certifikát, na jehož základě si vlastní jedinečnou sovu vytvoří.

 

Svatební Royal Chutney s křišťály z Preciosy 

Svatební Royal Chutney s křišťálky z Preciosy Společnost English Provender Co. z hrabství Berkshire vyrobila speciální džem (chutney) v unikátní nádobce na počest svatby britského prince Williama a Catherine Middleton. Tato hruškovo-broskvová specialita má případný název "William Pear and Catherine Peach Chutney" a obsahuje v sobě navíc i štědrou dávku šampaňského. Opravdu exkluzívní džem samozřejmě vyžaduje i speciální balení - sklenice je ručně posázena stovkami křišťálků z Preciosy! Byly vyrobeny jen dvě nádobky s tímto vzácným džemem v domácí výrobě v Newbury. Jedna z nic byla vydražena na eBay a výtěžek z aukce 274,99GBP je určen pro Nadaci Berkshire Community. Druhá nádobka byla doručena do Buckinghamského paláce jako svatební dar pro Williama a Kate.

zpět

Proč si koupit sovu